Flip book element

Glows Silver Therapy Onarıcı Vücut (El ve Yüz) Bakım Kremi

97,00

GLOWS SILVER THERAPY ONARICI VÜCUT BAKIM KREMİ kolloidal gümüş, centaurium eritra özü (kantaron yağı), hidrojene şeftali çekirdeği yağı ve şeftali esansiyel yağı ile doğal nemlendiricilerin birleşimidir. El ve yüz dahil tüm vücutta kullanılabilir.

50ml

Kategoriler:
Devamını oku

Probident 3’lü Paket

364,00

1x Akgünlük Özüt İlaveli

1x Üzüm Çekirdeği Özüt İlaveli

1x Zerdeçal Özüt İlaveli

Devamını oku

Probident Akgünlük Ekstresi

138,00

Diş ve Diş Etleri İçin Koruma

İçeriğinde bulunan patentli probiyotiği ağız içerisinde flora dengenizin desteklenmesine yardımcı olur.

Mikrobiyom dostu formülü ile diş ve diş etlerinizin korunmasına yardımcı olur. Diş minesine zarar vermeden temizler. Akgünlük Özütü diş eti sağlığını destekler, plak oluşumunu azaltır. Diş etleri için tam koruma sağlar.

75ml

Stok kodu: 07.010198 Kategoriler:
Devamını oku

Probident Üzüm Çekirdeği Ekstresi

138,00

Diş ve Diş Etleri İçin Antioksidan Desteği

İçeriğinde bulunan patentli probiyotiği ağız içerisinde flora dengenizin desteklenmesine yardımcı olur.

Mikrobiyom dostu formülü ile diş ve diş etlerinizin korunmasına yardımcı olur. Diş minesine zarar vermeden temizler. Üzüm Çekirdeği Özütü içerisindeki antioksidanlar, diş ve diş eti dokusuna antioksidan desteği sağlar. Dişlerin yeniden mineralizasyonuna yardımcı olur. Diş etimizde bulunan kolajen bağlarını destekler.

75ml

Stok kodu: 07.010199 Kategoriler:
Devamını oku

Probident Zerdeçal Ekstresi

138,00

Doğal Beyazlık

İçeriğinde bulunan patentli probiyotiği ağız içerisinde flora dengenizin desteklenmesine yardımcı olur.

Mikrobiyom dostu formülü ile diş ve diş etlerinizin korunmasına yardımcı olur. Diş minesine zarar vermeden temizler. Zerdeçal Özütü içerisindeki antioksidanlar ağız içerisinde serbest radikallerin oluşumunu engeller, diş minesinde bulunan plakların azalmasına yardımcı olur. Dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur, diş eti sağlığını olumlu yönde etkiler.

75ml

Stok kodu: 07.010197 Kategoriler:
Devamını oku

Biyovita Oil Pulling Mix

180,00

3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI:
Sepete 3 adet Biyovita Oil Pulling Mix ekleyin ve bu aya özel ‘BIYOVITA3AL2ÖDE’ kuponunu kullanarak sadece 2 adet ücreti ödeyin.

Biyovita Oil Pulling karışımı tamamen bitkisel içeriklerden oluşmaktadır. Ağzınızda bırakacağı temizlik hissi ve nefesinize etki edeceği hoş kokusuyla gününüze iyi başladığınıza emin olacaksınız. Ekonomik cam şişesiyle birlikte, yaklaşık 30 gün kullanabileceğiniz favori ürününüz olmaya aday.

Soğuk sıkım doğal yağlardan ve bitkilerin özünden yapılmış olan bu yağımız, sağlıklı bir ağız florası ve toksinlerden arınmış bir yaşama doğru atacağınız önemli bir adımdır.

Stok kodu: 6.010.193 Kategoriler: ,
Devamını oku

Stevia

90,00

Şekerden 10 kat daha tatlı olan Stevia bitkisinin yaprakları, şeker ihtiyacı hissedilen her durumda, tek kullanımlık pratik ambalaj ile her zaman yanınızda

Miktar: (50 adet × 0,5 gr)

0 şeker 0 kalori %100 doğal

Stok kodu: 04.010190 Kategoriler:
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.